skrandzio tyrimas
first
  
last
 
 
start
stop
Red Purple Black

indqw44069Mielieji,

Nuoširdžiai sveikiname artėjančios Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga. Liepos 6-oji ypatinga diena, primenanti didingą Lietuvos praeitį ir ilgaamžes mūsų šalies valstybingumo tradicijas. 
Šią dieną atsigręžkime į mūsų istoriją, prisiminkime Lietuvos valstybės galybę, valdovus ir vadovus, vedusius šalį į šiandieną. Kiekviena karta savaip prisidėjo ir prisideda prie valstybės, kalbos, kultūros, tapatybės puoselėjimo. Prisidėkime ir mes savo prasmingais darbais ir idėjomis kurdami gražesnę Lietuvą.  

 

 

Savivaldybės meras   Skirmantas Mockevičius
Administracijos direktorė   Vida Rekešienė

Forumas

Atgal į temas >> Peržiūrėti visus įrašus
skrandzio tyrimas
Įrašyta Antradienis, 12 Sausis 2010 rašė ligonis    IP-213.190.36.53
gal kas susidurete su skrandzio tyrimu,kas dabar apart Petkinio atlieka tyrimus? kazka girdejau, kad atvaziuoja kazkokia gyd Baruckiene(jei teisingai parasiau),gal kam teko lankytis?Dekoju uz gerus atsakymus,patarimus.
del skrandzio
Įrašyta Antradienis, 12 Sausis 2010 rašė As    IP-78.62.192.118
Tai dabar toje naujoje Saules klinikoje atlikineja visokius tyrimus, kiek maciau ir skrandzio. Pasiziuret turit Sviesos laikrasti, ten surasyta, kada kuris atvyksta... Susimokesit pinigelio, bet gal bent normaliai istirs :)
med.klinikų reklamų aukos
Įrašyta Trečiadienis, 13 Sausis 2010 rašė medikė    IP-82.135.192.57
Man tai baisu ir skaudu, kaip yra manipuliuojama paprastais ir sergančiais žmonėmis.Aš manau, kad jie yra perdėtai savimi pasitikinčių medikų aukos.Visos klinikų reklamos yra gražios ir vaizdingos, bet realybė yra visiškai kitokia.Atsakau už savo komentarą, nes esu kelių klinikų klientė. Mieli medikai, vietoj noro uždirbti staiga ir daug pinigų, bei reklamuotis bet kur bet kokiomis priemonėmis, bent kartą ramiai atsisėskit ir pagalvokit apie HIPOKRATO priesaiką.

baneris

4_logo

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

baseinas

 

00jkl

sulinskas

111lanmeta

jurb

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

 
first
  
last
 
 
start
stop

Savaitės nuotrauka

savaites foto

Jurbarkiskis TV

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com