first

last

start
stop
Red Purple Black
Rugsėjo 3 dieną, trečiadienį, 16 val. Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centre įvyks Jurbarko krepšinio lygos valdybos narių, komandų vadovų susirinkimas dėl 6-ojo sezono. Dalyvavimas būtinas!
Forumas

Atgal į temas >> Peržiūrėti visus įrašus
skrandzio tyrimas
Įrašyta Antradienis, 12 Sausis 2010 rašė ligonis    IP-213.190.36.53
gal kas susidurete su skrandzio tyrimu,kas dabar apart Petkinio atlieka tyrimus? kazka girdejau, kad atvaziuoja kazkokia gyd Baruckiene(jei teisingai parasiau),gal kam teko lankytis?Dekoju uz gerus atsakymus,patarimus.
del skrandzio
Įrašyta Antradienis, 12 Sausis 2010 rašė As    IP-78.62.192.118
Tai dabar toje naujoje Saules klinikoje atlikineja visokius tyrimus, kiek maciau ir skrandzio. Pasiziuret turit Sviesos laikrasti, ten surasyta, kada kuris atvyksta... Susimokesit pinigelio, bet gal bent normaliai istirs :)
med.klinikų reklamų aukos
Įrašyta Trečiadienis, 13 Sausis 2010 rašė medikė    IP-82.135.192.57
Man tai baisu ir skaudu, kaip yra manipuliuojama paprastais ir sergančiais žmonėmis.Aš manau, kad jie yra perdėtai savimi pasitikinčių medikų aukos.Visos klinikų reklamos yra gražios ir vaizdingos, bet realybė yra visiškai kitokia.Atsakau už savo komentarą, nes esu kelių klinikų klientė. Mieli medikai, vietoj noro uždirbti staiga ir daug pinigų, bei reklamuotis bet kur bet kokiomis priemonėmis, bent kartą ramiai atsisėskit ir pagalvokit apie HIPOKRATO priesaiką.

baneris

butt

4_logo

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

baseinas

00jkl

sulinskas

111lanmeta

jurb

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

video

first