Smalininkų Senjorų namai atšventė 1-ąjį gimtadienį

DSC_2078

 

Pernai rudenį duris atvėrę privatūs Senjorų namai rugsėjo 30 d. minėjo pirmąją veiklos sukaktį. Šventėje dalyvavo namų gyventojai, kolektyvas, pakviesti svečiai, su kuriais namai nuolat palaiko ryšius, bendradarbiauja.

 

Susirinkusieji, kurie praėjusiais metais dalyvavo ir šių namų atidaryme, negalėjo atsistebėti, kad per metus nuveikta tiek daug, idealiai sutvarkyta aplinka. Pernai įsigijus pastatus, aplink plytėjo tik krūmynai ir piktžolės, o šiandien gyventojai džiaugiasi vaizdinga aplinka, kurioje gera pasivaikščioti, grožėtis Nemunu. Namai dvelkia šiluma ir jaukumu, o po pirmųjų veiklos metų namuose jau verda gyvenimas.

 

Pirmasis gimtadienis paminėtas jaukioje namų svetainėje, spragsint židiniui, vaišinantis virėjų skoningai paruoštais užkandžiais. Sveikinimų ir linkėjimų negailėjo Seimo narys Bronius Pauža, Jurbarko savivaldybės administracijos direktorius, švietimo ir socialinės paramos skyrių vedėjai, seniūnijos atstovė, parapijos kunigas, kiti svečiai. Linkėta šiems namams ir visam jų darbščiam kolektyvui daug gražių ir ilgų metų, teiktos atminimo dovanėlės, padėkos. Beveik visi kalbėjusieji juokaudami užsisakinėjo ir sau vietas šiuose namuose.

 

Pasak direktoriaus, šią veiklą verslu sunkiai pavadinsi. Tai greičiau gyvenimo būdas, nuoširdus socialinis darbas. Čia prabėgus aštuonioms valandoms iškart neuždarysi durų, o rūpės, ar kiekvienas senelis tikrai laimingas, ar tinkamai pasirūpinta. Nuolatinis dėmesys, nuoširdumas, pagalba senam žmogui – visa tai darbas, kurį kasdien puoselėja dvylikos žmonių komanda. Tad padėkota kolektyvui už puikiai atliekamą darbą, dėmesingumą namų gyventojams, nuolatinį rūpinimąsi jų gerove. Gyventojai pasveikinti su pagyvenusių žmonių diena, apdovanoti spalvingais gėlių žiedais. Senjorų vardu kalbėjo namų gyventojos Aldutė ir Benutė. Jos džiaugėsi, kad pateko į tokius puikius namus, kur jaučiasi apsuptos meile ir šiluma, nes pagyvenusiam žmogui labiau nei vaistų reikia dėmesio, gero žodžio. Čia jos visa tai turi.

 

Pirmajai sukakčiai įamžinti darbuotojai namams padovanojo dekoratyvinį berželį, kurį drauge su svečiais pasodino teritorijoje linkėdami, jog jis kasmet augtų ir stiprėtų kartu su šių namų veikla. Berželis pasirinktas neatsitiktinai, kadangi simbolizuoja tą patį, ką ir kasdien dirba visas kolektyvas – ramina, gydo sergantįjį, daro pasaulį šviesesniu, mažina širdies skausmą.

 

Pirmasis gimtadienis praėjo šiltai, jaukiai, namai šurmuliavo nuo susirinkusiųjų pašnekesių, juoko. Laimingi veidai, šilti apsikabinimai, pagalba vieni kitiems, gausus gyventojų būrys - visi drauge tarsi viena didelė šeima.

 

 

 

 

 

 

 

{webgallery}DSC_2096DSC_2102DSC_2105DSC_2038gelesDSC_2024DSC_2034DSC_2046DSC_2049DSC_2058DSC_2062DSC_2064DSC_2067DSC_2078DSC_2080 {/webgallery}

Komentuokite

Komentuokite kaip svečias

0
sąlygomis ir taisyklėmis.

Komentarai

  • Komentarų nerasta